Bramy garażoweDrzwiPromocjaPromocja 2024 na bramy

Promocja 2024 – trwa do 31.12. 2024

Promocja 2024 na bramy segmentowe Hormann typu Renomatic, drzwi zewnętrzne IsoPro i Thermo 65 trwa do 31.12.2024 r. W promocyjnych cenach w dalszym ciągu oferujemy drzwi przeciwpożarowe HPL30.

Bramy HÖRMANN typu Renomatic 42

Brama segmentowa i drzwi boczne firmy Hormann. Promocja 2024

Największą popularnością w 2023 roku cieszyły się bramy segmentowe typu Renomatic. Ten typ bramy jest odpowiednikiem klasycznej bramy LPU40 dostępnej w ofercie regularnej. Oba typy bram wykonane są z segmentów stalowych o grubości 42 mm, ponadto wypełnione są pianką poliuretanową. Dostępne z prowadnicami ze sprężynami rozciągliwymi typu Z, jak również ze skrętnymi typu N lub L.

Dostępne wersje bramy Renomatic, które obejmuje promocja 2024

Promocja 2024 obejmuje bramy segmentowe dostępne w trzech wersjach powierzchni zewnętrznej. Powierzchnia klasyczna woodgrain to znane wszystkim przetłoczenia blachy w poziome słoje drewna. W tym przypadku  dostępne są równomierne  przetłoczenia średnie M ( co ok.237-281 mm w zależności od wysokości zamówieniowej). Druga oferowana to odpowiedz na potrzeby rynku – powierzchnia matowa – Planar Matt delux – występuje tylko w przetłoczenia poziome występujące w miejscu łączenia segmentów, czyli co ok.475-562 mm. Brama w Planarze dostępna jest w ograniczonej kolorystyce w palecie CH. W podobne szerokie przetłoczenia L oferowana jest brama w strukturze Slategrain ( wzór łupka).

Do każdej z bram oferujemy w zależności od potrzeb klienta różnorodne klamki z zamkami lub najczęściej wybierany napęd elektryczny. Typ, rodzaj i wybór zależny od rodzaju i wielkości bramy. W rzeczywistości również od oczekiwań klienta.

Drzwi zewnętrzne dostępne w promocyjnych cenach do końca 2024 roku

Drzwi zewnętrzne Thermo65 pełne, z przeszkleniem 700S i z dekoracyjnymi szprosami obejmuje je promocja 2023

W komplecie z ciepłą bramą garażową Renomatic w promocji 2024 dostępne są drzwi różne wersje drzwi. Drzwi zewnętrzne oferujemy zarówno w wersji ze skrzydłem stalowym jak i aluminiowym. Ościeżnica oczywiście zawsze aluminiowa izolowana termicznie. Zarówno drzwi stalowe jak i aluminiowe charakteryzują się współczynnikami przenikalności cieplnej poniżej 1,1 W/m2K. Rzeczywisty współczynnik zależy zwłaszcza od wielkości  jak i wersji przeszklenia. W przypadku drzwi pełnych wynosi nawet 0,87 W/m2K. 

Drzwi wejściowe IsoPro Secur i Thermo 65 produkuje się w klasie antywłamaniowej RC2, natomiast Thermosafe RC3. Podobnie, promocja na bramy Renomatic, przewiduje również możliwość wykonania ich w klasie RC2.

W ofercie duża różnorodność wzorów, kolorów, rodzajów zamków i pochwytów. Jako dodatek naświetla boczne i górne.