Drzwi antyywłamanioweDrzwi zewnętrznePromocjaPromocja 2024 na drzwi zewnętrzne

IsoPro Secur – Promocja 2024 – drzwi zewnętrzne przeciwwłamaniowe

W ramach Promocji 2024 proponujemy m.in. drzwi wejściowe do domu IsoPro Secur. Jak sugeruje nazwa drzwi posiadają właściwości cieplne – UD nawet 0,88 W/m2K , czyli dopuszczające ich montaż nawet w domach energooszczędnych

Koszt drzwi IsoPro Secur:

  • dwóch najpopularniejszych modeli: IP 010 i IP 015,
  • w jednym z 8 preferowanych kolorów, czyli: biały RAL 9016, białe aluminium RAL 9006, szare aluminium RAL 9007, szare aluminium CH907, antracytowy RAL 7016, antracytowy z efektem metalicznym CH 703, brązowy RAL 8028 i czarnym RAL9005 (nowość od 2023)
  • do wyboru w wymiarze: 1000×2100, 1100×2100 i 1150×2200
  • z pochwytem lub klamką
  • otwierane według potrzeb: do wnętrza lub na zewnątrz
  • ze standardowym montażem (zapytaj o „ciepły”) i dojazdem do 10 km w budownictwie mieszkaniowym

wynosi 6 000 zł brutto

Konstrukcja oraz zastosowane zamki i okucia klasyfikują je oczywiście w klasie RC2 odporności na włamanie.

IsoPro 010

 

IP010 z pochwytem

IsoPro 010 klamka

 

IP010 z klamką

IsoPro 015

 

IP015 z pochwytem

Szczegóły promocji 2024:

  • Sugerowana cena obejmuje drzwi  wejściowe isopro i secur oraz wymiary objęte promocją i obejmuje standardowy montaż drzwi zewnętrznych w budynku mieszkalnym, w odpowiednio przygotowanym otworze i w miejscu oddalonym maks. 10 km od naszej siedziby oraz 8% stawkę podatku VAT. Cena uwzględniająca 8% VAT dotyczy tylko przypadków, kiedy możliwe jest zastosowanie takiej stawki. W pozostałych przypadkach należy zastosować stawkę 23% VAT. Cena nie obejmuje pomiaru, demontażu starych drzwi zewnętrznych, usunięcia odpadów oraz dodatkowych prac murarskich.

  • Stalowa płyta drzwiowa o grubości 65 mm z przegrodą termiczną i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej, ciepła aluminiowa ościeżnica i ciepły próg, tak wykonane drzwi ISOPRO Secur osiągają współczynnik przenikania ciepła UD  nawet 0,88 W/(m2K). Wartość współczynnika zależy od wzoru i wymiarów drzwi, podana wartość dotyczy drzwi bez przeszklenia o wymiarach 1230 x 2080 mm.

  • Bezpieczeństwo zapewnia bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem i 5 kluczami, listwy przeciwwyważeniowe i zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach.

  • Wszystkie warianty drzwi objęte promocją dostępne są z nowoczesnym, eleganckim długim uchwytem HB 38-2 ze stali nierdzewnej lub alternatywnie, bez dopłaty, z kompletem klamek ze stali nierdzewnej.

  • Drzwi zewnętrzne Hormann ISOPRO dostarczane są standardowo w wersji otwieranej do wewnątrz. Na życzenie można również zamówić drzwi otwierane na zewnątrz – bez dopłaty.

  • Gwarancja 60 miesięcy.

  • Promocja trwa do 31 grudnia 2024 r

Design - każdy znajdzie coś dla siebie

Doskonała izolacja cieplne (nawet 0,88 W/m2K) i solidne zabezpieczenia antywłamaniowe to nie wszystko, co powinny zapewniać drzwi wejściowe. Muszą być również, a może przede wszystkim, estetyczne i harmonijnie wpasowywać się w wygląd domu, podkreślając jego styl architektoniczny. Drzwi ISOPRO Secur oferują takie możliwości, doskonale komponując się z różnymi stylami architektury. Drzwi z oferty regularnej posiadają również przeszklenia o różnych kształtach. Dzięki temu lepiej można dopasować ich wygląd zarówno do nowoczesnych budynków jak i klimatycznych domów. Wykonując je w kolorze białym lub antracytowym z eleganckimi smukłymi przeszkleniami i uchwytami ze stali nierdzewnej łatwo wpasujemy je do budowanego domu. W remontowanych domach, z klimatem, zastosowanie znajdą drzwi w okleinie drewnopodobnej. 

Drzwi wejściowe isopro i naświetle boczne lub górne to kolejne rozwiązanie warte rozważenia. Do wyboru rama aluminiowa izolowana termicznie z przeszkleniem ze szkłem przeźroczystym lub satynowym Satinato. 

Drzwi hormann isopro do domów jednorodzinnych to idealne rozwiązanie ze względu na estetykę i parametry cieplne. Przystosowane są do używania w niskich temperaturach w zimie i wysokich w lecie. Zamki i zabezpieczenia antywłamaniowe wzbudzają zaufanie. Dlatego rozważ ich zakup. Do końca promocji zostało niewiele czasu.

A może brama garażowa do kompletu z IsoPro?

Idealnym rozwiązaniem jest wybudowanie domu, w którym wszystkie elementy  pasują do siebie. Jak to osiągnąć? Najlepiej bazując na jednym kolorze, a w dalszej kolejności strukturze, wyposażenia domu. Dlatego proponujemy drzwi i bramę garażową od jednego dostawcy. Dzięki temu można mieć pewność, ze decydując się na ten sam kolor lub okleiną zarówno brama jak i drzwi będą identycznie wyglądać.  W promocji 2024 dostępne są również bramy w kolorze z palety RAL, a w ofercie regularnej w okleinie m.in.  Golden Oak (złoty dąb) i Dark Oak (ciemny dąb).  Warto też wspomnieć o specjalnej i unikatowej ofercie brama garażowa i drzwi w jednakowym designie – sprawdź.

Wszystko od jednego producenta – firmy hormann isopro do domów jednorodzinnych