Bramy garażoweBramy segmentowePromocja 2024 na bramy

Brama segmentowa garażowa w wersji matowej w Promocji 2024

Brama segmentowa - na przeciw trendom w kolorystyce

W ostatnich latach producenci aut  zaczęli do swojej oferty wprowadzać lakiery matowe. Trend ten jest widoczny również w budownictwie. Matowe dachówki, okna czy parapety już nikogo nie dziwią. Dlatego, od 2020 roku, firma Hörmann, po gruntownym testowaniu, również rozpoczęła oferować bramy garażowe o tej powierzchni, a od 2022 również drzwi Thermo65.

Brama segmentowa garażowa w Planar Matt delux w promocji

Brama segmentowa i drzwi w kolorze Matt delux CH9006

W 2024 roku, podobnie jak w ubiegłym,  promujemy bramy segmentowe firmy Hörmann o matowej powierzchni Planar Matt delux (w promocji również dostępne w strukturze WoodGrain i SliteGrain). Ponieważ powierzchnia matowa bramy najlepiej prezentuje się na szerokich segmentach promocja dotyczy przetłoczeń L. W tym roku w promocji pojawił się nowy kolor bramy czarny CH905. Zapraszam do biura w celu zobaczenia segmentu „na żywo”.

W promocji dostępne kolory (od zewnątrz, wewnątrz blacha ocynkowana polakierowana lakierem bezbarwnym):

  • biały CH9016
  • białe aluminium CH9006
  • szare aluminium CH9007
  • brązowy CH8028
  • antracytowy CH7016
  • antracytowy metaliczny CH703
  • czarnym CH905 (nowość)

Drzwi zewnętrzne Thermo65 dostępne również w Matt delux

Brama garażowa segmentowa może stanowić idealny komplet wraz z drzwiami zewnętrznymi od tego samego producenta. Firma Hormann informuje również o fantastycznej promocji na drzwi zewnętrzne Thermo65! Okazja ta jest niepowtarzalna i skierowana dla każdego, kto potrzebuje drzwi i bramy w jednym kolorze. Teraz, dzięki specjalnej ofercie, firma proponuje zakupienie lakierowanych drzwi zewnętrznych Thermo65 w wyjątkowym kolorze z palety Matt deluxe. Co więcej, dzięki temu, można mieć pewność, że drzwi i brama będą idealnie do siebie pasowały.

Interesującą możliwość oferują również same drzwi Thermo65, które w zależności od gustu można zakupić w wersji pełnej lub z oferowanymi przeszkleniami. W promocji znajdują się pionowe przeszklenia podłużne, przeszklenie w kształcie odwróconej litery D oraz trzy okna kwadratowe. Dzięki temu, każdy będzie mógł znaleźć odpowiedni rodzaj drzwi do swojego domu. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej promocji już teraz i nie przegap okazji otrzymania nie tylko funkcjonalnego, ale i estetycznie wykonanego elementu domu.

Drzwi zewnetrzne Thermo65 z naświetlami bocznymi z obu stron

Dlaczego drzwi Thermo65 poleca się jako zewnętrzne?

Jeśli jesteś zainteresowany drzwiami, które zapewnią bezpieczeństwo i izolację termiczną, drzwi Thermo65 są idealnym rozwiązaniem. Produkt ten posiada wyjątkowe właściwości izolacyjne, dzięki którym efektywnie chroni wnętrze budynku przed wpływem temperatury zewnętrznej. Drzwi Thermo65 zostały zaprojektowane jako zewnętrzne, składają się z trzech elementów: stalowej płyty drzwiowej, aluminiowej ościeżnicy oraz aluminiowo-plastikowego progu – wszystko z izolacją termiczną. Dzięki temu drzwi Thermo65 posiadają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła UD do 0,87 W/(m2K). W przypadku drzwi z panelami szklanymi, Thermo65 posiada 3-paneowe szyby termoizolacyjne, które zapewniają maksymalną efektywność energetyczną. Drzwi Thermo65 wyposażone zostały również w potrójny system uszczelniania, co zapewnia dodatkową izolację i utrzymuje stabilną temperaturę w domu.

Czym wyróżniają się te drzwi zewnętrzne?

Drzwi Thermo65 oferują doskonałe rozwiązanie izolacyjne dzięki zastosowaniu innowacyjnego, kompozytowego profilu wbudowanego wewnątrz skrzydła. Zapewnia to zwiększoną stabilność i eliminuje ryzyko odkształceń panelu drzwiowego. Solidna konstrukcja drzwi zapewnia trwałość i siłę produktu. Ponadto, drzwi wyposażone są w wielopunktowy system blokady, który obejmuje zamki główne, zatrzaski/rygle obrotowo-hakowe, aby zagwarantować bezpieczeństwo domowników. Drzwi Thermo65 oferują właścicielom domów znakomitą opcję poprawy izolacji, stabilności i bezpieczeństwa jednocześnie.