Bramy garażoweBramy segmentowePorady

Otwieranie bramy telefonem komórkowym

Myślałeś o otwieraniu bramy komórką? A może bramy i drzwi? Teraz to wszystko możliwe dzięki nowym napędom i odbiornikom firmy HÖRMANN. 

Standardowo każdy napęd Supramatic 4 BS firmy Hormann w wyposażony jest w nadajnik 4 kanałowy.  Możesz dowolnie wykorzystać każdy kanał. Jeżeli posiadasz kilka bram garażowych (np. wjazdową i garażową) , chcesz zapalić światło na podjeździe, otworzyć furtkę lub drzwi zapewne tak zaplanujesz użycie każdego przycisku. Jeżeli masz tylko bramę garażową możesz jednym przyciskiem sterować bramą. Drugi przycisk możesz użyć do uchylenia górnego segmentu wietrząc garaż. Potrzebujesz zapalić światło w garażu – masz trzeci guzik. A czwarty …pozostanie do wykorzystania.

Aplikacja BiSecur do telefonu komórkowego

Odbiornik bluetooth zwiększajacy zasięg działania sygnałuJednak Supromatic 4 BS posiada wbudowany odbiornik Bluetooth, który umożliwia połączenie go z telefonem komórkowym. Służy do tego aplikacja BiSecur ( do pobrania z serwisów  internetowych Google Play i App Store).  Dzięki aplikacji, będąc w zasięgu działania Bluetooth, możesz sterować swoją bramą.  Dodatkowo Hormann umożliwia zakup osobnego, zewnętrznego odbiornika Bluetooth HET/S 24 BLE do sterowania (impulsem) napędami serii 1/2/3 oraz innych producentów. Oznacza to, że instalując ten odbiornik możesz uruchomić za pomocą telefonu komórkowego każdą bramę, drzwi, napęd czy oświetlenie. Ograniczeni jesteśmy tylko zasięgiem. Jednak i zasięg możemy zwiększyć doinstalowując antenę BTA800 lub BTA7000.  Należy pamiętać jedynie, że jeżeli brama znajduje się po za zasięgiem wzroku należy  doinstalować dodatkowe zabezpieczenia. Pomimo standardowego ograniczenia siły, lepiej zamontować jeszcze fotokomórki, które wcześniej wyłączą silnik.

Ekran aplikacji do otwierania bramy telefonem komórkowymPoprzez aplikację BiSecur administrator (osoba zarządzająca) ma możliwość przydzielić zarówno stałe jak i jednorazowe kody dostępu o ograniczonym w czasie działaniu. Kod jednorazowy możesz w razie potrzeby wysłać kurierowi umożliwiając mu wejście na posesję lub do garażu i zostawienie przesyłki. Oczywiście  możesz dysponować nimi dowolnie. Kody dla użytkowników do zakupu w aplikacji z rozróżnieniem na wieczyste kody użytkowników i odnawialne co miesiąc jednorazowe.

Posiadając zestaw BiSecur nie potrzebujesz zabierać na spacer z psem lub wycieczkę rowerową pilota. Wystarczy telefon. 

Zdalne otwieranie bramy telefonem nigdy nie było tak proste!

brama z inersjami
Kiedy wymienić bramę. Oto 8 powodów chociaż zapewne znajdzie się więcej. Podstawowy to wyeksploatowanie, a inne?
renomatic2023 6
Brama segmentowa w promocji 2024. Sprawdź naszą ofertę o ofertę firmy Hormann
brama pod katem 2
Brama garażowa piszczy. Sprawdź dlaczego. Może to tylko brak smaru, a może uszkodzone są rolki do bramy garażowej. Odpowiednio zareaguj. Jeżeli nie wiesz jak wezwij fachowca.

2 thoughts on “Otwieranie bramy telefonem komórkowym

Komentarze są wyłączone.