Przemysłowe bramy harmonijkowe ze stali i aluminium
Rozmiar: 10839 bajtów Stalowa brama harmonijkowa z bulajami    Stalowe bramy harmonijkowe łączą wytrzymałość stali z funkcjonalnością i możliwością kształtowania architektury budynku Stanowią skuteczne rozwiązanie dla hal o szerokich otworach wjazdowych ( do 14 m). Ich niezawodność ogranicza do minimum nakłady związane z konserwacją i eksploatacją co stanowi najważniejsze kryterium ich opłacalności.
    Dostępne są w wersjach od 3 do 12 skrzydeł, o ściance pojedynczej lub podwójnej. Do wyboru zarówno wersje z wypełnieniem całkowitym (przetłaczane, gładkie, z blachy przeciskanej pionowo lub krzyżowo, jak i częściowo lub całkowicie przeszklone, co umożliwia kontakt wzrokowy i przenikanie swiatła slonecznego.

Rozmiar: 10839 bajtów
Rozmiar: 10839 bajtów     Bramy harmonijkowe z aluminium firmy HÖRMANN, robią wyjątkowo eleganckie i reprezentacyjne wrażenie. Duże płaszczyzny przeszkleń rozjaśniają pomieszczenia i tworzą w nich przyjemną atmosferę.
    Te wyjątkowo solidne bramy skonstruowane są z wytrzymałych profili aluminiowych, dostępnych w dowolnych kolorach, dobranych na indywidualne życzenie klienta.
    Aluminiowe bramy zalecane są do hal o otworach do 8000 mm szerokości i ograniczonej częstotliwości przejazdu. Można je z powodzeniem stosować w halach o niskim nadprożu lub w halach w których dach nie może być dodatkowo obciążany.
Harmonijkowa brama aluminiowa z otworem na przewód trakcyjny

Rozmiar: 10839 bajtów

Copyright @ ARBI 2000-2007