Bramy szybkobieżne z PCV
Prospekt bram szybkobieznych   Dane techniczne bram
Rozmiar: 10839 bajtów

  Brama szybkobieżna V5008


Rozmiar: 10839 bajtów    Bramy szybkobieżne firmy HÖRMANN charakteryzują się wysoką jakością materiału i długotrwałą wytrzymałością. Są montowane wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń w celu zwiększenia harmonijności ruchu, poprawienia klimatu pomieszczenia oraz oszczędności energii. Dzięki przeźroczystym wypełnieniom bramy szybkobieżne zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz i do wewnątrz.

    
    

Rozmiar: 10839 bajtów
Rozmiar: 10839 bajtów     Funkcja szybkiego otwierania w poziomie lub w pionie sprawia, zę wewnętrzny ruch i przepływ materiałów odbywa się bez zakłóceń. Błyskawiczne poziome otwieranie na całej wysokości przejścia umożliwia bardzo szybki ruch i praktycznie wyklucza możliwość zderzenia. Skrzydła bramy otwierają się na obie strony, co sprawia, że droga jest jeszcze lepiej widoczna. Zwiększa to dodatkowo bezpieczeństwo. Zalety konstrukcji: kompletny mechanizm napędowy został zamontowany w trzystronnej osłonie.
    Dzięki mechanizmowi sterującemu z konwerterem częstotliwości te szybkie bramy, przy dużej prękości, otwierania i zamykania działają bardzo łagodnie. Możliwe jest zaprogramowanie szerokości otwarcia bramy, zależnie od potrzeb. Zabezpieczenie krawędzi zamykających i fotokomórka dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo.
Brama szybkobieżna otwierana na bok

Rozmiar: 10839 bajtów

Copyright @ ARBI 2000-2007