Drzwi wejściowe typu Thermo65 charakteryzują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.  Stalowe skrzydło o grubości 65 mm zbudowane na kompozytowej ramie stanowi zwartą i sztywna konstrukcję.  Wypełnienie z pianki poliuretanowej wraz z systemem uszczelek umieszczonych zarówno na skrzydle jak i  aluminiowej izolowanej ościeżnicy aluminiowej umożliwia, przy pełnych drzwiach, osiągnięcie współczynnika przenikalności cieplnej dla zamontowanych drzwi nawet 0,87 W/m2K.

W zależności od gustu i wymagań, drzwi produkuje się z kilkoma rodzajami przeszkleń, okuć i pochwytów.  Wygląd skrzydła można indywidualnie dopasować do stylu domu, okien i bram wykonując je w tym samych kolorze lub okleinie drewnopodobnej. Istnieje możliwość wykonania naświetli bocznych i naświetla górnego, których wypełnienie stanowi potrójna szyba do wyboru przeźroczysta, satynowa lub matowa z przeźroczystymi pasami.

Niewiele w standardowym wykonaniu drzwi producent musi zmienić, aby wykonać je w klasie antywłamaniowej RC2.  Drzwi w standardzie posiadają ryglowanie wielopunktowe z zamkiem głównym ( z zapadką typu Softlock) i dwoma kombinacjami czop/rygiel obrotowo-hakowy. Istnieje możliwość montażu zamka automatycznego (zamykając drzwi wszystkie czopy/rygle się samoczynnie zamykają) lub elektromotorycznego ( otwieranie za pomocą zewnętrznych urządzeń elektrycznych/elektronicznych: pilot, przycisk, telefon komórkowy).

Drzwi produkuje się w zakresie wymiarów zewnętrznych od 700×1875 do 1250×2250 mm z możliwością otwierania do wewnątrz lub na zewnątrz.